Vyras galvojo, kad jo žmona laukiasi penkių vaikų, tačiau per gimdymą buvo atskleista apgaulė

Psichologinis arba netikras nėštumas yra mažai išstudijuotas dalykas. Moterys yra visiškai įsitikinusios, kad laukiasi vaikelio, o jų iliuzijos yra patvirtinamos įvairiais simptomais: sutrinka menstruacijų ciklas, paauga svoris ir kita.

2013 Paul Servat susipažino su Barbara Bienvenue ir po dviejų savaičių draugystės paaiškėjo, kad moteris yra nėščia. Pradžioje ji sakė, kad laukiasi kūdikio, vėliau dvynukų, trynukų. O galiausiai skaičius padidėjo iki penkių vaikų.

Šeima nusprendė paprašyti pagalbos kitų žmonių, juk nėra lengva auginti penkis vaikus. Barbaros pilvas vis toliau augo, o šeimos namai prisipildė vaikiškais daiktais.

Devintą mėnesį vyras nuvežė moterį į ligoninę gimdyti, tačiau čia gydytojai turėjo labai įdomių naujienų. Visą laiką Barbarai buvo netikras nėštumas… Namuose jau stovėjo vaikiškos lovytės, o vaikams buvo sugalvoti vardai.

Atrodytų, kad šiai šeimai tikrai nepasisekė, tačiau Barbaros artimieji teigia, jog ši yra tikra apgavikė. Anksčiau ji buvo apsimetusi mirštančia, taip melavo turinti širdies problemų, bei visus apgavo, kad serga vėžiu.

Barbaros buvęs vaikinas Paul taip pat susidūrė su panašia situacija: jis laukė gimstančių dvynukų, kurie niekada taip ir neišvydo pasaulio.

Dabar moteris yra geriausioje vietoje sau – psichiatrinėje ligoninėje. Čia jai padedama susitvarkyti su netikro nėštumo pasekmėmis. Tačiau šiai moteriai reikia kur kas rimtesnės pagalbos iš psichologų, nes ji turi tikrai ir kitų problemų.