Moteris galvojo, jog laukiasi dvynių, tačiau gydytojas pažiūrėjo geriau ir liko nustėręs

Lauren Perkins visada svajojo būti mama, tačiau niekaip nepavyko pastoti. Po metus trukusių nesėkmingų bandymų, moteris pradėjo galvoti, kad yra nevaisinga.

Ji su savo vyru Davidu nusprendė nukeliauti į Nikaragvą ir apgalvoti savo ateities planus. Šioje kelionėje moteris pašnekėjo su kunigu, kuris jai pasakė, kad likimas Lauren paruošė tikrai didelį išbandymą. Tuo metu tai skambėjo keistai, tačiau vėliau viskas paaiškėjo…

Po kelionės Lauren grįžo namo ir jau buvo pamiršusi kunigo pasakytus žodžius.

Dabar pora nusprendė išbandyti dirbtinį apvaisinimą ir galbūt taip pavyks pastoti. Nors pati moteris tuo visiškai netikėjo, pagaliau jai pavyko pastoti.

Pirmojo apsilankymo pas gydytojus metu paaiškėjo, kad Lauren hCG lygis buvo labai aukštas.

Tai reiškia, kad labai didelė tikimybė, jog moteris laukiasi daugiau nei vieno vaiko. Pora labai apsidžiaugė, kad susilauks iš karto dviejų vaikų, o gal net ir trynukų.

Gydytojas ultragarso pagalba atidžiai žiūrėjo moters pilvą ir pasakė porai šokiruojančias naujienas.

“Aš suskaičiuoju penkis embrionus“ – tarė gydytojas.

Lauren pagalvojo, kad tai neįmanoma, o gydytojas pažiūrėjo į ekraną ir pasakė: “palaukit, matau ir šeštą!“.

Pora liko be žado ir tik žiūrėjo į monitorių.

Porai teko labai sunkus sprendimas, nes tikimybė, kad visi šeši vaikai gims sveiki buvo labai maža. Jau nekalbant apie galimas įvairias komplikacijas…

Galiausiai pora nusprendė gimdyti visus šešis mažylius!

Gydytojai pažadėjo padaryti viską ką gali geriausiai ir išsaugoti visų mažylių gyvybes.

2012-ųjų Balandžio 23 – diena, kai moteriai atėjo laikas gimdyti. Nors ji buvo tik 30-oje nėštumo savaitėje, dėl vaikelių saugumo reikėjo gimdyti jau dabar. Prie gimdymo prisidėjo net 35 medikai.

Užtruko tik 4 minutės, kol gimė visi šeši vaikai.

Andrew, Benjamin, Caroline, Lea, Alison ir Levy svėrė nuo 0,5 iki 1 kilogramo.

Vaikučiai buvo dar per silpni, todėl tėveliai negalėjo su jais būti pirmąsias dienas. Praėjus keturioms dienoms Alison būklė jau tapo stabili ir tėvai pirmą kartą galėjo paimti savo vaiką į rankas. Tačiau koks tai buvo jausmas!