Merginos, kurios populiarumo siekė darydamos keisčiausius dalykus su savo kūnu

Atrodo, mergina visai sėkmingai kilo karjeros laiptais, tačiau tik dabar ji išdavė tai, kokią kainą sumokėjo už visą šį populiarumą.

Andressa buvo pakankamai graži, tačiau Brazilijos modelių agentūrose mergina vis nerado vietos. Mat, dideli sėdmenys yra šios šalies sėkmės privalumas. Mergina taip pat norėjo būti žymiu modeliu, todėl nusprendė susileisti specialaus gelio į sėdmenis. Oficialiai, tokios procedūros Brazilijoje yra uždraustos, todėl ši operacija buvo atlikta slaptai.

Iš pradžių merginai nusišypsojo sėkmė – manipuliavimas kūnu padėjo pasiekti reikiamų rezultatų. Mergina buvo kviečiama į tv laidas, fotosesijas, reklamas ir kitus renginius. Praeiviai ją atpažindavo ir gatvėse, nes kurį laiką moteris tapo norimu reklamos veidu. Bet po kurio laiko viskas pasikeitė.

Mergina pradėjo jausti stiprų skausmą savo kojose ir kreipėsi į ligoninę. Ten buvo nustatyta, jog visa tai atsitiko dėl gelio jos sėdmenyse. Pasirodo, jog gelis, kuris buvo suleistas, nebuvo tinkamas. Jis pradėjo plisti po merginos kūną, palietė kojų raumenis ir kėlė žvėriškus skausmus.

Gydytojai išskyrė gelį iš moters kūno, tačiau žala ir toliau tęsėsi – odoje atsivėrė didžiulės skylės. Žaizdos tiesiog degino merginos kojas, o gydytojai jau net galvojo apie modelio kojų amputavimą.

Tačiau ilgainiui, viskas praėjo. Po dešimties metų, Andresa vėl pateko į ligoninę dėl implantų. Tik tada, kai jie buvo pašalinti, modelis atsigavo.

Dabar Andresa rūpinasi savo sveikata. Ji pripažįsta, jog idėja, kurią kažkada sugalvojo vardan populiarumo, nebuvo pati geriausia. Modelis net parašė knygą apie tai, kas nutiko. Mergina ragina visas moteris nesidaryti jokių operacijų, nežaloti savo kūno ir likti natūraliomis.