Merginos, kurios populiarumo siekė darydamos keisčiausius dalykus su savo kūnu

Šiuo metu moters apimtys siekia 152 cm!

Tiesa, mergina taip ir nepasakė, koks jos drabužių dydis. Tačiau pridūrė, jog drabužius perka iš elastingų audinių, kad jie išsitampytų iki reikiamo dydžio.

Savaime suprantama, kiekvienas, pamatęs šią merginą gyvai, yra labai susidomėjęs, nori sužinoti apie ją daugiau. Tad išpopuliarėti socialiniuose tinkluose E. Yao nebuvo sunku.

Mergina pasakoja, jog įprastai, didesnes formas turintys žmonės perka labai palaidus rūbus, jie bando paslėpti savo figūrą. O E. Yao priešingai – renkasi aptemptus rūbus, nori parodyti savo kūną ir net savotiškai sukrėsti žmones.

Viena moteris taip pat svajojo turėti gražų užpakaliuką, tačiau toks noras vos nepražudė merginos

Siekdami grožio, žmonės dažnai ryžtasi rizikingoms plastinėms operacijoms. Tačiau, ne visada viskas pasiseka taip sklandžiai, kaip norisi. Kartais tokie drąsūs proveržiai priverčia sumokėti savo sveikatos kaina.

Andressa Urak yra Brazilijos modelis. 2010 metais mergina laimėjo konkursą „Miss BoomBoom“. Tai padėjo jai tapti pastebėtai ir daugiau žinomai. Andresai pasitaikė proga sudalyvauti profesionalioje modelių agentūroje. Be to, ji garsėjo ir tuo, jog buvo Cristiano Ronaldo mergina.