Mergina, kuri turėjo subjaurotą veidą, tačiau virto į gražuolę

Niekas netikėjo, kad ši mergaitė vieną dieną taps gražuole. Ji gimė su įgimta hemangioma, kuri subjaurojo jos veidą ir teko iškęsti net 18 operacijų.

Cody Hall iš Jungtinės Karalystės gimė su įgimta hemangioma. Ji buvo tokia didelė, kad subjaurojo net pusę mergaitės veido.

Kai Cody tėvai kreipėsi į gydytojus, jie atsisakė operuoti ir sakė sulaukti, kol mergaitei sueis šeši metukai. Gydytojai žinoma ne šiaip sau atsisakė, reikėjo konsultuotis su geriausiais specialistais iš už atlanto. Užsienio medikai sutiko padėti, tačiau operacijos kaina buvo daugiau nei įspūdinga. Tėvai nusprendė kreiptis pagalbos parašydami skelbimą į vietinį laikraštį. 1993-ųjų laikraštyje buvo įdėta mergaitės nuotrauka ir jau po kelių valandų pradėjo plaukti suaukoti pinigai į sąskaitą. Po šešių savaičių buvo surinkta daugiau nei 100 tūkstančių svarų sterlingų. Jų užteko, kad mergaitė galėtų metus gydytis Niujorko ligoninėje.

10-ies mėnesių Cody su savo mama.

Pirma operacija buvo atlikta 1993-ais, kai mergaitei buvo vies vieneri metai.

Po jos mergaitei vis reikdavo sugrįžti į kliniką operacijoms, odos transplantacijoms ir plastinėms operacijoms. Taip pat buvo atlikta daug lazerio procedūrų, kurios šalino randus ir išlygino odą.

Per 14 metų mergaitė iškentė 18 operacijų. Ji pripažino, kad buvo labai sunku būti tarp žmonių, kurie nuolat į ją kreipdavo dėmesį. Kai Cody pradėjo mokytis vidurinėje mokykloje, jos veidas buvo pagrindinė visų pokalbių tema.

Dabar Cody atrodo kaip ir visi jos bendraamžiai. Randai beveik nematomi, o mergina labai didžiuojasi savo išvaizda. Jos gyvenimas taip pat yra susijęs su medicina. Panelė dirba vienoje iš Jungtinės Karalystės ligoninių, chirurgijos skyriuje.

Būdama 17-os, Cody sutiko Lewis Hall, bet tuo metu dar tikrai netikėjo, kad vieną dieną ji laimingai ištekės. Šių metų Lapkričio 10-ą, jie tapo vyras ir žmona.

Žiūrint į šią laimingą nuotaką tiesiog džiaugiasi širdis!