Mergina, kuri laikoma pačia seksualiausia policininke pasaulyje

Samantha Sepulveda yra Niujorko policininkė, kuri vadinama viena geriausių darbuotojų visame mieste. Vos tik pradėjo tarnauti, ji paneigė stereotipą, kad moterys prastesnės pareigūnės nei vyrai. Kolegos neabejoja Samanthos profesionalumu, tačiau kelios detalės iš jos praeities tikrai nustebino.

Moteris dar būdama penkerių persikėlė į JAV iš Dominikos Respublikos. Jos motina galvojo, kad jeigu dirbsi ir gyvensi JAV, tai vaikai turės kur kas didesnes galimybes.

Nuo pat vaikystės Samantha mėgo sportą, o mėgstamiausa šaka buvo lakrosas. Sporto dėka ji gavo Masačusetso universiteto stipendiją ir baigė vadybos studijas.

Tiesa, ši sritis nelabai ją domino ir mergina nusprendė tapti policininke. Nepaisant mažo ūgio (157 cm), mergina stengėsi tapti tikra profesionale.

Mergina pabaigė policijos akademiją ir tapo pareigūne.

Samanthai nebuvo lengva, tačiau didelio užsispyrimo dėka jai pavyko įveikti visas užduotis.

Tuo pačiu mergina stengėsi save pirma pabrėžti kaip pareigūnę, o ne kaip moterį. Dėl to ji nenaudoja makiažo ir rengiasi didesnę aprangą, kad paslėptų figūrą.

Nepaisant to, kad Samantha tikrai gera pareigūnė, kolegos pastebėjo, jog ši retsykiais atsiskiria nuo darbo. Taip prasidėjo įvairiausi gandai ir spėliojimai.

Samantha suprato, kad nebėra kur dingti ir pasidalino savo paslaptimi su kolegomis. Paaiškėjo, kad ji turi antrą darbą – modelio. Kompanija, kuri gamina apatinį trikotažą, pakvietė moterį reklamuoti jų produkciją.

Vėliau paaiškėjo, kad ji tuo užsiiminėja jau ilgai, tačiau net negalvojo mesti policijos darbo.