Mergina išleido 470 tūkst. dolerių, kad taptų panaši į Kim Kardashian

25 metų brazilė Jennifer Pamplona visada norėjo turėti tokius sėdmenis kaip Kim Kardashian. Kartą žiūrėdama į save veidrodyje, ji mintyse suplanavo ką pakeis savo kūne. Ir visais šiais pokyčiais mergina šiandien labai didžiuojasi. Įvairios plastinės operacijos ne tik pakeitė gyvenimą, bet ir padėjo kovoti su depresija.

Neseniai ji pasidarė antrą nosies operaciją, pakoregavo skruostus, šiek tiek pakėlė veidą, kad šis būtų labiau panašus į Kim. Bet tai tik kelios paskutinės procedūros.

Prieš tai merginai buvo atliktos net keturios riebalų injekcijos į sėdmenis, jai buvo pašalinti keturi šonkauliai, sudėti krūtų implantai, pašalintas nereikalingas riebalų kiekis nuo įvairiausių vietų, kaip nugara. Taip pat buvo padidintos lūpos. Įdomu tai, jog vienu metu merginai buvo atliktos net 9 skirtingos operacijos per parą.

„Aš išleidau daug pinigų tam, kad dabar jausčiausi užtikrinta savimi, kad save mėgčiau labiau ir dabar aš turiu dar daugiau galimybių uždirbti šiuos pinigus savo išvaizdos dėka.“

Gydytojai moters klausė ar ši nebijo galimų sveikatos sutrikimų dėl daugybės operacijų. Bet mergina jiems atsakė, jog jei ir kas atsitiks, ji bent jau mirs graži ir laiminga.