Mergina atsitiktinai išgelbėjo šio vaikino gyvybę, tačiau tai buvo ne pabaiga

Kai Kevin Wals buvo tik 13 metų, jis vasaros stovykloje susitiko merginą – Blake. Ji buvo gražiausia mergina, kokią jis tik kažkada buvo matęs. Nors ši žavinga istorija skamba meiliai, Kevinas smulkiai nupasakoja detales, kurios daro ją dar labiau neįtikėtiną.

Kevinas jautė, kad išsakyti savo istoriją bus tikrai verta. Pasak jo, susitikę stovykloje, vaikystės draugai palaikė ryšį iki vidurinės mokyklos, tačiau išaušo diena, kai ryšys nutrūko.

Nors jie daugiau nesikalbėjo, Wals nepamiršo Blake. ,,Aš prisiekiu,kad nebuvo nei dienos, kad nepagalvočiau apie ją.“ – prisipažįsta jis. “Net ir dabar aš negalėčiau atsakyti kodėl – galbūt kažkas iš jos vidaus visą laiką buvo šalia manęs“.

Būdamas abiturientas Kevinas palūžo nuo visų ,,paskutiniųjų metų sumaišties“, ir parašęs atsisveikinimo raštelį žadėjo pasitraukti iš gyvenimo. Tačiau būtent tą lemtingąją akimirką jis sulaukė netikėto skambučio iš Blake.

Draugai buvo jau metus laiko nesikalbėję. Ir štai, tarsi perkūnas iš giedro dangaus atsiranda ji, sakydama ,,Aš jaučiau, kad turi dabar tau paskambinti“. Trumpai išdėstęs savo mintis, ir pasikalbėjęs su ja Kevinas persigalvojo. ,,Ji mane iš to ištraukė“ – sakė vyras.