Lemtingos žmonių nuotraukos, kurios užfiksuotos prieš jų mirtį

Kelios minutės po šios nuotraukos padarymo, vietnamietė buvo nužudyta kartu su savo vaikais. Tai padarė amerikiečių kariškiai, o istorijoje šis įvykis vadinamas “My Lai žudynėmis“

Apytiksliai 347-504 neginkluoti Vietnamo gyventojai buvo nužudyti amerikiečių kareivių 1968-ais. Žiaurūs kariškiai žudė viską kas jiems pasitaikė kelyje.

Rolf Bae ir Cecilie Skog bučinys bandant užkopti į K2 kalną. Tą pačią dieną Rolf mirė nuo sniego lavinos

Norvegijos alpinistai Rolf Bae ir Cecilie Skog bandė užkopti į antrą didžiausią kalną mūsų planetoje. Deja sniego lavina pasiglemžė Rolf gyvybę. K2 kalnas yra antras pagal sunkumą po Anapurno kalnynų.

Du naujienų sraigtasparniai susidūrė Fynikse

2007-ųjų liepą televizijos naujienų sraigtasparniai filmavo policijos gaudynes greitkelyje. Deja, bet sraigtasparniai susidūrė ir mirė keturi žmonės.

Serijinis žudikas padarė šią Regina Kay Walters nuotrauką kelios minutės prieš jos mirtį

14-metė Regina Kay Walters buvo nužudyta serijinio žudiko Robert Ben Rhoades. Spėjama, kad šis monstras galėjo išprievartauti ir nužudyti daugiau nei 50 moterų, kol jis buvo sugautas. Robert pagrobė Reginą ir jos vaikiną Ricky Lee Jones, kurį iš karto nužudė. Vargšę mergaitę jis laikė pagrobęs keletą savaičių, kol galiausiai nužudė apleistoje fermoje.

Buddy Holly, Ritchie Valens, ir J. P. Richardson pozuoja prieš įlipant į lėktuvą, kuris neužilgo nukris

Muzikantai tuo metu turėjo koncertinį turą ir skrido į Minesotą. Dėl blogų oro sąlygų lėktuvas nukrito ir mirė visi trys muzikantai kartu su pilotu Roger Peterson. Ši tragedija istorijoje dar vadinama: “Diena, kai muzika mirė“.

Paskutinė šio vyro diena. Netrukus jis mirė nuo vėžio

Fotografas padarė ne vieną seriją nuotraukų, kur jis užfiksavo paskutines savo tėvo gyvenimo savaites. Čia jo paskutinė diena.