Labiausiai plaukuota mergina pasaulyje nusiskuto veidą ir ištekėjo už gyvenimo meilės

17-metė Bankoko gyventoja yra žinoma kaip pati plaukuočiausia mergina visame pasaulyje. Ji serga reta genetine liga hipertrichoze, kuri įtakoja padidėjusį viso kūno plaukuotumą. Praktiškai visas sergančių žmonių kūnas yra pasidengęs plaukais, įskaitant ir veidą.

Dėl šios ligos, Supatra Nat Sasuphan buvo įtrauktą į Gineso rekordų knygą 2010-ais metais.

Tačiau visai neseniai internete atsirado nuotraukos su jaunu vyru, kuris pasirodo yra merginos sutuoktinis.

Prieš sutinkant mylimąjį, mergina dažnai bandė atsikratyti nereikalingų plaukų. Net ir lazerinis plaukų šalinimas nepadėjo: plaukai ir toliau augo ant veido, ausų, kojų, rankų ir nugaros.

Mergina augo kaip ir įprastas vaikas: mėgdavo žaisti su draugais, žiūrėti animacinius filmukus, mokykloje buvo gabi muzikoje ir matematikoje. Dabar ji gyvena įprastą paauglės gyvenimą.

Pasak merginos tėvo, dabar ji reguliariai skutasi veidą. Mergina tikrai atrado savo meilę, nes Facebook profilyje galima rasti tokių komentarų prie nuotraukų – “Tu ne tik mano pirmoji meilė, tu mano viso gyvenimo meilė“.

Supatros liga tokia reta, kad yra užfiksuota tik 50 atvejų nuo pat viduramžių.

Žinoma, mergina mokykloje sulaukdavo ir patyčių, kur ją vadindavo vilkolake ir teigdavo, kad jai net nereikia puoštis Helovynui. Tačiau mergina turi mylinčią šeimą, kuri ja rūpinasi ir saugoja.

Mergina, kai jai buvo dvylika, kartu su tėvais

Su klasės draugėmis

“Kai kurie vaikinai mane dažnai įžeidinėdavo, tačiau dabar to nebedaro“

“Aš susitaikiau su savo išvaizda ir stengiuosi į viską žiūrėti pozityviai“ – teigė mergina.