Kompromituojančios žvaigždžių nuotraukos, kurios Joms sukėlė daug problemų

Kartais paparaciai pagauna tokius kadrus, kad žvaigždėms tai sukelia labai daug problemų. Tos nuotraukos sulaukia didžiulio atgarsio pasaulyje ir taip krenta žvaigždžių populiarumas ir prarandamos pajamos.

Kate Moss vartoja narkotikus

2005-ais modelis buvo užfiksuota naktiniame klube, kur vartoja kokainą. Šis skandalas merginai kainavo brangiai: buvo prarasti kontraktai su H&M, Burberry, Chanel ir kitais. Vėliau viskas stojo į savo vietas, bet tuo metu buvo didelis skandalas.

Michael Jackson rodo kūdikį per balkoną

Michael Jackson parodė savo vaiką per penkto aukšto balkoną, o veidas buvo uždengtas rankšluosčiu. Vėliau Jacksonas pridarė dar kvailesnių dalykų, bet šis atvejis buvo atsimintas dar ilgai.

Amanda Bynes nemalonumai

Toks vaizdas, kad mergina nesugebėjo susidoroti su šlove, kuri ją užklupo dar būnant paauglei. Mergina turėjo daugybę teismų, sulaikymų ir kitų problemų. Ši nuotrauka tik puikiai parodo, koks pilnas problemų buvo merginos gyvenimas.

Britney Spears išdaužia žurnalisto automobilio langą

Tuo metu Britney turėjo daugybę asmeninių problemų ir normalu, kad paparaciai ją persekiojo dar labiau. Štai čia momentas, kai susinervinusi atlikėja su skėčiu išdaužia žurnalisto automobilio langą. Vėliau ji sėda į savo automobilį ir pasišalina.

Rihannos veidas, po to kai buvo sumušta mylimojo Chris Brown

Chris Brown turėjo daugybę nemalonumų, po to kai sumuštos Rihannos nuotraukos pasiekė viešumą. Jis buvo sulaikytas, o muzikiniai kontraktai nutraukti.