Kasdieniai daiktai, kuriuos visi žino, bet nenutuokia jų paskirties


Šie sąsiuviniai buvo sukurti ne tam, kad lengvai išplėštumėte puslapius. Paaiškėjo, kad kai tokie sąsiuviniai buvo išrasti, daugelyje namų buvo žiurkių. Dėl šių spyruoklių, jos ne taip paprastai galėjo sunaikinti užrašus.

Pradžioje golfo kamuoliukai buvo lygūs

Tačiau golfo žaidėjai pastebėjo, kad tokie kamuoliukai su duobutėmis skrenda geriau ir toliau. Gamintojai atkreipė į tą dėmesį ir pradėjo gaminti mums įprastus kamuoliukus.

Azijietiško maisto dėžutė

Visi mes pasiimame šią dėžutę ir valgame iš jos, tačiau ją reikėtų išardyti paėmus už šono ir gautųsi normali lėkštė, prie kurios mes įpratę valgyti.

Rudas kvadratas su skylutėmis ant kuprinės

Anksčiau jis būdavo daromas tik ant turistinių kuprinių, kad būtų galima pasikabinti virves ar karabinus. Dabar jie daromi tik kaip stiliaus detalė.

Kelnių kantas

Dabar kelnių kantas yra neatsiejama klasikinių drabužių dalis, tačiau XIX amžiuje viskas buvo kitaip.

Tada masinio siuvimo įmonės dirbo daugiausiai eksportui. Pervežimo metu norėta sutaupyti vietos, todėl kelnės būdavo labai suspaudžiamos prieš išvežimą. Žinoma, paskui būdavo neįmanoma tos raukšlės atsisakyti, todėl žmonės ją priėmė kaip stiliaus dalyką.

Bumbulas ant kepurės

Šiais laikais jis daromas tik dėl grožio. Anksčiau jie būdavo siūvami, kad jūreivai, kai nusimuša galvą laive, smūgis būtų minkštesnis.

Stalčius po virykle

Mes šį stalčių dažniausiai naudojame, kad susidėtume keptuves, tačiau jo paskirtis yra kita.

Ši vieta yra skirta tam, kad šiltai laikyti jau iškeptus patiekalus, kol kiti dar kepa orkaitėje.

Alaus butelio kakliukas

Tai ne tik graži dizaino idėja, bet jis buvo sukurtas siekiant sumažinti šilumą skleidžiamą nuo rankų. Todėl alaus butelį būtent už jo ir reikėtų laikyti.