Kaip pasikeitė vyras, kuris visą mėnesį kasdien gėrė alų

Šis vyras nusprendė atlikti labai įdomų eksperimentą. Jis norėjo parodyti kokie fiziniai ir išoriniai pasikeitimai įvyksta, kai pradedate vartoti daug alkoholio. Rezultatai tikrai nepaliks Jūsų abejingais…

Tam, kad sužinotų kokia yra daroma alkoholio žala žmogui, vaikinas išgerdavo po vieną litrą alaus penkis arba šešis kartus per savaitę ir taip visą mėnesį. Daugelis interneto vartotojų buvo šokiruoti, kai pamatė kokie pokyčiai įvyko pradėjus vartoti daug alkoholio.

Prieš pat šio neįprasto eksperimento pradžią, vaikinas pasakė, kad tikrai neturi jokių žalingų įpročių ir nėra priklausomas nuo alkoholio. Jis pridėjo ir tai, kad reguliariai sportuoja, sveikai maitinasi ir išgeria maksimum vieną taurę per mėnesį. Jeigu ir daugiau, tai tik per atostogas.

Jis nusprendė šį projektą padaryti tik dėl to, kad atkreiptų žmonių, kurie turi šią priklausomybę, dėmesį. Norėjosi parodyti, kad viskas gali baigtis kur kas blogiau nei jie galvoja.

Pasak jauno vyro, galvos skausmai prasidėjo vos po poros dienų, kai jis pradėjo vartoti alų. Kai jis palygino savo atvaizdą veidrodyje su savo nuotrauka, matėsi pabrinkęs veidas ir pajuodę paakiai.

Antrąją savaitę jam prasidėjo problemos su miegu. Nakti būdavo sunku užmigti, o ryte niekaip negalėdavo prisiversti atsikelti. Tik po didelių kankinimųsi ir stiprios kavos jis išeidavo į darbą.

Trečiąją savaitę prasidėjo problemos su susikaupimu. Vos po šiek tiek darbo jausdavosi nuovargis. Norėdavosi kuo greičiau užbaigti darbo dieną ir vis dirsteldavo į laikrodį.

Ketvirtą savaitę vaikinas pastebėjo, kad jo išvaizda nemenkai pasiketiė. Veidas atrodė tikrai ne kaip, o taip pat priaugo ir keletą kilogramų.