Kaip atrodė JAV pirmoji dama, kai ji dar fotografuodavosi suaugusiųjų žurnalams

Melanios Trump vardas buvo žinomas dar prieš tai, kai jos vyras tapo JAV prezidentu. Slovėnijos modelis sugebėjo susikurti puikią modelio karjerą ir 2005-ais metais ištekėjo už labai turtingo vyro – Donaldo Trumpo.

Žinoma kelias paprastai mergaitei iš Slovėnijos nebuvo lengvas ir teko įveikti ne vieną sunkumą. Melania buvo įstojusi į Liublianos universitetą, tačiau po pirmų metų išėjo ir pradėjo modelio karjerą. Visai netrukus mergina vaikščiojo Milano ir Paryžiaus podiumais.

1998-aisias metais Melania buvo ir taip pakankamai žinomas modelis, tačiau pažintis su milijardieriu ją padarė dar žinomesne visame pasaulyje. Jos nuotraukos pradėtos spausdinti ant pačių žinomiausių pasaulio žurnalų.

Kai Melania 2017-ais tapo pirmąja JAV dama, daugelis jai priminė nemalonių faktų, kuriuos moteris mielai ištrintų iš savo biografijos.

Įbrolis Slovėnijoje

Denis Tsigelnyak yra vyresnis už Melania keturiais metais. Jis dirba elektriku viename Slovėnijos mieste. Ilgą laiką jis nesireiškė viešumoje, tačiau, kai Trumpas tapo prezidentu, įbrolis pasveikino Melianią viešai.

Dabar Denis svajoja susitikti su Melania gyvai.

Kitas vyras

Apie romanus prieš pažintį su Donaldu Trumpu, mažai yra žinoma. Tačiau visai neseniai vienas vyras papsakojo apie draugystę su Melania. Vienas vyras prisipažino, kad buvo pirmasis Melanios vyras. Dabar šis vyras užsiima plastine chirurgija.

Plastinės operacijos

Melania Trump pastoviai sako, kad nėra pasidariusi jokios plastinės operacijos ir susitaikys su savo senimu. Tačiau ekspertai teigia, kad moteris pasidarė krūtinės operaciją ir veido išlyginimą.

Amžiaus skirtumas su vyru

Donaldas už savo žmoną yra vyresnis 24-iais metais. Beje, Donaldo Trumpo pirmagimis yra tik septyniais metais jaunesnis už Melania.

Nuogos nuotraukos

Nors moteris fotografavosi ant tokių prestižinių žurnalų kaip Vogue ir Elle, jai teko fotografuotis ir vyrų žurnalams Max ir GQ.

Tačiau pats Donaldas Trumpas teigia, kad labai didžiuojasi savo žmona.