Ji ieškojo turtingo vyro, kol sulaukė bankininko atsakymo, kuris atima žadą

Ši mergina ieškojo turtingo vyro, pasinaudodama viena iš pažinčių svetainių. Savo skelbime ji išdėstė štai tokius reikalavimus, kuriuos turi atitikti būsimasis vyras.

“Aš nesiruošiu meluoti, kokios pažinties ieškau šioje pažinčių svetainėje. Šiais metais man suėjo 25-eri metai ir aš esu labai patraukli. Tai pat turiu gerą skonį stiliui. Aš noriu ištekėti už vyro, kuris uždirba bent 500 000 dolerių per metus. Jūs galite pagalvoti, kad aš esu savanaudė, tačiau ne, tai netiesa. Jums reikai suprasti tai, kad pavyzdžiui Niujorke žmogus uždirbantis vieną milijoną per metus yra priskiriamas vidutinei klasei. Todėl aš nenoriu jaustis lyg kokia elgeta.

Mano sąlygos nėra jau tokios neįgyvendinamos. Ar šioje svetainėje yra žmonių, kurie uždirba 500 tūkstančių ir daugiau per metus? Ar visi tokie vyrai jau vedę? Dar vienas klausimas: “Ką man reikia padaryti, kad ištekėčiau už tokio vyro kaip tu?“

Su visais vyrais, kuriais aš susitikinėjau, jie neuždirba nei 250 tūkstančių per metus. Man tai atrodo mažoka… Taip pat ar gali atsakyti į keletą klausimų, kurie domina mane:

1. Kur Jūs turtuoliai mėgstate leisti laiką, kad galėčiau su Jumis susipažinti? (Mėgstami barai, restoranai, sporto klubai, pageidautina su adresais)

2. Kokio amžiaus moterys vyrus traukia labiausiai?

3. Kodėl visų turtingų vyrų žmonos tokios baisios?

4. Kaip Jūs sužinote, kad būtent ši mergina skirta Jums? Tik merginos rolė manęs nedomina, aš noriu ištekėti.

Labai laukiu tavo žinutės.“