Įvairūs dalykai, kuriais esame maustomi kiekvieną dieną

Nors ir dažnai apie tai negalvojame, tačiau iš tiesų kiekvieną dieną mes susiduriame su įvairiausiu melu. Sakote, jog visai ne? Ši galerija tai patvirtins.

Jeigu instagrame seki ne vieną dešimtį „atletiškų“ merginų, demonstruojančių savo liekną pilvuką, turėk omenyje, jog daugelis jų tiesiog moka gražiai save „pateikti“.

Čia mergina ar vaikinas? Laimei, Lietuvoje tokie klausimai kyla gerokai rečiau, nei kažkur kitur, pavyzdžiui, Azijoje.

Kaskart apsilankius didžiuosiuose prekybos centruose susiduriame su įvairiomis kainų apgaulėmis. Iš tolo šviečia žmones pritraukiantis stendas, jog viskas kainuoja 1 eurą. Tačiau, iš tikrųjų tai tik kokia viena vieta, kurioje rasime kelis daiktus. O visa kita parduotuvėje kainuoja daugiau.

Na, žmonės bent jau mato ką perka. O štai pavyzdžiui apsipirkinėjantys internetinėse parduotuvėse kur kas dažniau nusivilia pirkiniais.

Taip, tai buvo būtent tokia spauda, kokios ir norėjau!

Nuotraukoje maišiukai didesni.

Iš vaiko veido išraiškos matyti, jog jis nebuvo patenkintas kamuolio dydžiu.

Užsisakydami internetu rizikuojame, nes nematome, kaip tos prekės atrodo iš tiesų. Nuotraukoje tai atrodo vienaip, tačiau kai gauname, dažnai pamatome kitokią prekę.

Tačiau, galime apsigauti ir pirkdami įprastuose prekybos centruose, bei parduotuvėse. Dažnai taip gali nutikti perkant įvairiausius maisto produktus. Tai, kas parodyta paveikslėlyje ant maisto produktų, ne visada atitiks vaizdą pakuotės viduje.

Keistas padaras dešinėje tikrai nepanašus į Velykinį zuikutį.

Kartais mus apdumia net labai akiplėšiškai.

Besėklis arbūzas? Ar taip išvis būna?