Istorija apie laivą, kuris po 90 metų dingimo grįžo iš Bermudų trikampio

Nors mokslas žengia milžiniškais žingsniais į priekį, pasaulyje vis dar tebėra daugybė neįtikėtinų ir paslaptingų reiškinių, kurių neįmanoma paaiškinti. Pasaulio istorijoje užfiksuotas ne vienas atvejis, kai mistiniu būdu dingę laivai ar lėktuvai, po kelių dešimtmečių tiesiog atsiranda. Viena paslaptingiausių pasaulio vietų vis dar išlieka Bermudų trikampis. Šioje vietoje, dėl nežinomų priežasčių, nustoja veikti radarai ir kita technika, todėl neįmanoma surasti dingusių laivų ar lėktuvų likučių.

Visai neseniai Kubos pakrantės apsauga surado laivą, kuris prapuolė Karibų jūroje prieš 90 metų. Jo dingimo vieta būtent ir yra Bermudų trikampis. Jų teigimu, tai yra įžymusis amerikiečių garlaivis laivas SS. „Cotopaxi“, kuris dingo Bermudų trikampyje 1925 m. gruodžio 1 d.

Gegužės 16 d. pakrantės apsauga pastebėjo laivą draudžiamoje zonoje, todėl buvo bandyta kontaktuoti su įgula. Po ilgų, bet nesėkmingų bandymų susisiekti, į patikrą buvo nusiųsti trys pareigūnų laivai.

Kai pareigūnai pasiekė laivą, buvo tiesiog sukrėsti tuo ką pamatė. Laivas buvo visas surudijęs ir akivaizdžiai labai senas. Pasidarė aišku, kad šis vaiduoklis plaukioja ištisus dešimtmečius.

Vėliau buvo išsiaškinta, kad šis laivas sukurtas prieš daugiau nei 100 metų. Tai žymusis SS. „Cotopaxi“, kuris pradingo Bermudų trikampyje 1925 metais.

Kai laivas buvo pradėtas tikrinti atidžiau, jame surastas kapitono dienoraštis. Dienoraščio tikrumą įrodė Krus Salvadore, ekspertas iš Kubos. Nors buvo tikėtasi, kad jame pavyks rasti dingimo priežastis, dienoraštyje nėra jokios informacijos, kodėl laivas tada pradingo. Paskutinis dienoraščios įrašas padarytas Gruodžio 1-ą, dieną kai laivas nustojo kontaktuoti ir paskelbtas dingusiu.

Šis laivas išpklaukė iš Čarlstono uosto, Pietų Karolinos. 1925 lapkričio 29 d. išvykimo metu laive buvo 32 jūreiviai, kuriems vadovavo kapitonas Meyeris. Į Kubos sostinę Havaną, turėjo būti pristatyta 2340 tonų akmens anglių. Visgi dvi dienos po išvykimo, laivas dėl nežinomų priežasčių pradingo.

Bermudų trikampis apima teritoriją tarp Bermudų, Majamio ir Puerto Riko. Šioje mistinėje vietoje yra pradingę dešimtys laivų ir lėktuvų, apie kuriuos vis dar nėra nieko žinoma.

Nors ir bandoma išsiaiškinti viso to priežastį, ne viskas taip paprasta…