Išskirtinės narkobarono Pablo Escobar nuotraukos, kurios parodo jo prabangų gyvenimą

Pablo Escobar buvo tikrai kokaino karalius, o jo pajamos per savaitę siekdavo net 420 milijonų dolerių. Kolumbietis, nepaisant problemų su teisėsauga, svajojo apie savo šalies klestėjimą ir padėjo vargšams. Šios 18 nuotraukų parodys kaip atrodė jo kriminalinis gyvenimas.

Pabaiga

90-ųjų pradžioje, Pablo Escobar buvo labiausiai paieškomas narkotikų prekeivis Jungtinėse Amerikos Valstijose. 1993-ųjų Gruodžio 2-ą Kolumbijos policija jį nukovė per sulaikymą. Escobarui tada buvo 44 metai.

Tribūnoje

Kriminalinis pasaulis vyrą labai išvargindavo, todėl jis nepamiršdavo skirti laiko poilsiui. Ši nuotrauka daryta 1984, narkobaronas žiūri bulių kautynes su savo asistentu Jorge Luis Ochoa Vásquez.

Laukiniai vakarai

Escobaras sukūrė didžiausią kokaino imperiją visame pasaulyje, todėl jis galėjo sau leisti viską ką panorėjo. Ši laukinių vakarų stiliaus nuotrauka tik pokštas.

Tikri draugai

Narkobaronas apsuptas bendradarbių. Escobaras mokėjo būti tikru draugu, bet pats asmeniškai žudė išdavikus.

Lenktynės

Pablo ir jo pasididžiavimas – lenktyninis Porsche.  Kokaino karalius mėgdavo gražius automobilius, o jų kolekcijoje buvo per 100.

Šeima – pats svarbiausias dalykas

Eskobaras su savo sūnumi Sebastianu. Kriminalinė šeima ilgą laiką džiaugėsi neįtikėtina prabanga, kol neprasidėjo reikalai su FTB. Tada narkobaronas pradėjo galvoti dėl savo sūnaus ir šeimos gerovės.

Safari

Eskobaro namuose buvo galima rasti pilna egzotinių gyvūnų, tai tik dar kartą įrodo prabangą.

Pagrindiniame puslapyje

Straipsnis rašo apie kokaino karaliaus pabėgimą iš kalėjimo. Pabėgdamas jis nušovė visus, kas pasitaikė jo kelyje. Dar įspūdingiau tai, kad pabėgimo metu jis sarkastiškai bendravo su kalėjimo administracija telefonu.