Įmeskite folijos kamuoliukus į skalbimo mašiną: skamba kvailai, bet veikia

Skalbimas – neišvengiamas blogis kiekvienam žmogui. Tačiau norime papasakoti apie skalbimo gudrybes, kurios Jums tikrai pagelbės.

Šlapi drabužiai

Tai dažniausiai nutinka didelėse šeimose, kai kažkas į skalbinių dėžę įmeta šlapius drabužius. Jeigu jų neišskalbsi iš karto, visi drabužiai dėžėje pradės smirdėti pelėsiu. Šalia skalbinių dėžės padarykite pakabą, kur būtų galima pakabinti šlapius drabužius.

Dingusios kojinės

Paslaptingas kojinių dingimas po skalbimo yra įprastas dalykas visiems žmonėms. Jeigu skalbimo metu naudosite tokį krepšį, tai Jūsų kojinės tikrai nepabėgs. Juos gali nusipirkti daugelyje parduotuvių, tačiau apie tai mes niekada nepagalvojome.

Skalbimo priemonės

Jūsų skalbimo laikas gali būti sutaupytas, jeigu Jūs tvarkingai suskirstysite savo skalbimo priemones. Ši moteris skalbimo priemones supylė į dozatorius, todėl Jūs visada greitai įpilsite tinkamą kiekį ir nereikės kas kartą taikyti.

Nuo drabužių elektrinimosi

Iš aliuminio folijos padarykite keletą teniso kamuoliuko dydžio rutulių ir įmeskite į skalbimo mašiną. Tikinama, kad po to jūsų drabužiai praras tą nemalonią ypatybę elektrinis ir traukti prie savęs įvairiausius pūkelius bei plaukelius.

Lyginimo lenta

Jeigu turite mažą butą, tai galite pasidaryti tokias pakabas, kur galėsite pakabinti savo lyginimo lentą.