Geriausios 2016 nuotraukos pagal National Geographic

Jautiesi užstrigęs rutinoje? Negali visko mesti ir nulėkti kur nors egzotiška kryptimi?  Taip, tokia štai yra daugumos žmonių kasdienybė, tačiau niekas nedraudžia bent mintimis nulėkti kažkur toli, kur gražu, gera ar įspūdinga. National Geographic žurnalas apie geografiją, gamtą, istoriją ir mokslą, pradėtas leisti jau nuo 1888 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kasmet vykdo konkursą, aprėpiantį pačius geriausius tų metų foto kadrus. Kadangi tai vienas prestižiškiausių konkursų, kuriame dalyvauti gali ne kiekvienas eilinis fotografas, tai ir laimėtojomis paskelbtos nuotraukos tikrai atimančios žadą.

Kasmet fotografai rungiasi keletoje kategorijų, tarp kurių yra peizažų nuotraukos, gyvūnų portretai, veiksmo fiksavimas, aplinkosaugos problemos.

“Gamtos nuotraukos yra pamatas visoje National Geographic veikloje, todėl mes iki šiol didžiuojamės parodydami pasauliui pačias įspūdingiausias, atimančias žadą nuotraukas, kuriomis parodome daugelio akims nepasiekiamus vaizdus iš tolimiausių pasaulio kampelių”.

Kviečiame pakeliauti po pasaulį kartu su 2016 metų National Geographic foto konkurso nugalėtojais!

1

2