Devyniolikmetė netikėtai pastojo, o būsimas tėvas pasiplovė, tačiau dabar jis be proto gailisi

Nėštumas ankstyvame amžiuje gali kaip reikiant pagadinti asmeninį gyvenimą. Dažniausiai tai yra neatsakingo lytinio akto pasekmės. Šios istorijos herojė puikiai žino šią situaciją, nes ją teko išgyventi jai vienai.

Būdama 19-os, Julie iš San Diego pagimdė mergaitę. Tėvas nebuvo pasiruošęs tokiai atsakomybei ir tiesiog pasiplovė. Merginai teko likti namuose ir rūpintis mažyle. Neturėdama ką daryti, mergina susikūrė Instagram paskyrą ir pradėjo dalintis savo istorija.

Po kiek laiko, mergina tapo neįtikėtinai populiari. Nėštumas beveik nepakenkė jos formoms. Dėl streso mergina prarado dar daugiau svorio ir žmonės pradėjo prikaišioti, kad ji per liesa.

Per laiką merginos formos grįžo ir ji tiesiog apstulbino visą pasaulį savo grožiu. Žinoma, mergina iš karto buvo apipilta įvairių modelių agentūrų pasiūlymais.

Dabar Julie dirba su apatinio trikotažo gamintojais, o jos Instagram paskyrą seka beveik 5 milijonai žmonių. Nepaisant desperatiškos situacijos,  mergina sugebėjo pakilti iš sunkios padėties ir už viską dėkoja dukrytei. Meilė jai vis leido judėti į priekį ir nepasiduoti.