Britų modelis buvo pagrobta, kad parduoti į sekso vergiją

20-metė Chloe Ayling, kuri yra gimusi Didžiojoje Britanijoje, susigundė pasiūlymu atvykti į Milaną ir sudalyvauti fotosesijoje. Tiesa ji buvo netikra – merginai buvo suleisti narkotikai ir ją nuvežė į fermą netoli Turino. Ten ji praleido šešias dienas ir tik stebuklo dėka buvo išvaduota.

Nusikaltėliai ieško merginų ir paskui jas parduoda juodojoje rinkoje kitiem vyrams, kurie jas verčia teikti seksualines pasalugas vyrams.

Dabar Chloe jau laisva ir yra sugrįžusi į Londoną, tačiau tai ką jai teko patirti, nelinkėtum net didžiausiam priešui

Kai mergina buvo užmigdyta, buvo pridaryta daugybės jos nuotraukų ir įdėta pardavimui juodojoje rinkoje. Pradinė merginos kaina buvo 300 tūkstančių dolerių ir aukcionas turėjo vykti Liepos 16-ą dieną.

Čia tas ofisas, kur turėjo vykti fotosesija

Štai taip ji buvo pagrobta

Namas, kur buvo laikoma mergina

Štai čia vienas iš nusikaltėlių – lenkas Lukasz Herba.

Pagrobėjas merginą nelaisvėje laikė 6 dienas, tačiau galiausiai atvežė į britų konsulatą Milane. Ten paleidęs auką pats pasidavė policijai. Būtent tai sukėlė įtarimų policijos pareigūnams.

„Iš pradžių atrodė neįtikėtina, kad žmogus, kuris kartu su kitais pagrobė merginą, dėl kažkokių priežasčių ją atvežė į itin saugomą konsulatą ir pasidavė policijai. Tai kėlė abejonių tyrėjams, tačiau paaiškėjo, kad tai tiesa“, – teigė merginos advokatas Francesco Pesce.

Grįžusi mergina pasakojo, kad jai teko iškęsti didelį košmarą

“Vienas vyras laikė mane prsipaudęs, kol kitas leido narkotikus.“

“Kai pabudau, aš vilkėjau tik apatinius ir kojines“