Amerikietė sumokėjo 250$ už pačią tragiškiausią šeimos fotosesiją gyvenime

Amerikietė Pamela Zaring savo Facebook paskyroje pasidalino nuotraukomis, kurias padarė profesionali fotografė. Siaubingos – puikus žodis, kuris tinka apibūdinti šias nuotraukas.

Profesionalaus fotografo darbas:

Pasak Pamelos, ji sumokėjo 250$ fotografei, kuri padarė jos šeimos fotosesiją. Visgi nuotraukos, kurias gavo mergina yra tiesiog siaubingos.

Pamela parašė fotografei, tačiau ji atsakė, kad nuotraukos gavosi labai tamsios, o ji dar nemoka pakankamai gerai retušuoti nuotraukas.

Šie žmonės atrodo labiau kaip iš siaubo filmų, nei šeimos nariai.

Pamela su vyru į šią istoriją pasižiūrėjo su humoru. Jie patys patalpino savo nuotraukas internete ir paragino jas pasidalinti su kitais. Pora susilaukė tiek juokingų atsiliepimų, kad nusprendė net nesusisgražinti pinigų iš fotografės.

Taip pat norime parodyti, kaip blogai gali baigtis mažylių fotosesijos su tėveliais

Mūsų dienomis įvairios fotosesijos nėra niekam naujiena – visi norime fotojuostoje įamžinti pačias svarbiausias, brangiausias akimirkas. Kas gali būti gražiau nei jaunos, pagausėjusios šeimos nuotrauka su mažu kūdikėliu, gražiai miegančiu tėvelio ar mamos glėbyje, tačiau, kaip žinia, mažo kūdikelio organizmas veikia „savaip“ ir jam nėra jokių palauk… Šioje galerijoje surinkome pačius juokingiausius kadrus, kuriuose fotosesijos metu kūdikėliai turėjo netikėtai atlikti gamtinį reikaliuką 🙂 Įspūdingiausia yra turbūt ne tik tai, kiek nuostabos yra tėvelių veiduose, o tai, kiek juoko gali sukelti šie kuriozai tiek studijoje, tiek praėjus daugeliui metų po juostos išryškinimo 🙂