Top 10 geriausių super automobilių pasaulyje


“Super automobiliai” – tai kiekvieno auto mėgėjo svajonė. Plakatuose pavaizduoti geriausi pasaulio automobiliai dažnai puošia mažų berniukų kambarių sienas bei suaugusių vyrų garažus. Super automobilis ne veltui sukelia daug teigiamų emocijų ir sulaukia nepaprastai daug dėmesio, nes tai yra tikra egzotika – sukurti remiantis naujausiomis lenktyninėmis technologijomis, pagaminti iš nepaprastai kokybiškų ir lengvų medžiagų, šie automobiliai yra visai ne tai, ką mes esame pratę matyti mūsų gatvėse. Pažvelkime į TOP 10 įspūdingiausių automobilių, esančių šiandieną pardavime.

Bentley EXP 10 Speed 6

Ši Ženevoje vykstančios automobilių parodos pažiba vis dar išlieka geriauių naujovių viršūnėje. Mažesnė, sportiškesnė prabangaus automobilio versija yra labai netolima tokiam super automobiliui kaip Porsche Panamera.

Kaina : nuo $173,000

Lamborghini Huracan LP640-4 Superleggera

Šis 630+ arklio galių gražuolis sukurtas su visa galybę papildinių, tad neabejotinai jo galia verčia pasijusti kelių valdovu. Šis super automobilis  100 kilometrų per valandą greitį pasiekia vos per 2,9 sekundės.

Kaina: nuo$295,000