7 neįtikėtini radiniai muitinėje

Kontrabandinkai niekada nesnaudžia ir vis sugeba nustebinti muitinės darbuotojus. Jau kai atrodo, kad visko gyvenime esi matęs, kažkas sugalvoja nustebinti savo kroviniu.

Tigriukas kūdikis krepšyje

2010-ųjų Rugpjūtį Bankoko oro uosto darbuotojai moters lagamine rado miegantį tigriuką. Jam buvo sugirdyta migdomųjų ir norėjo išsivežti tigriuką į Iraną.

Žmonių galvos

2012-ais muitinės darbuotojai Čikagoje rado krovinį su… 18 žmonių galvų! Jos buvo gabenamos specialiuose šaldytuvuose ir būtų skirtos moksliniams tyrimams. Krovinys buvo beveik teisėtas, bet įkliuvo dėl netvarkingų dokumentų.

Žuvys sijone

2005-ųjų Birželio mėnesį, Melburno oro uoste buvo sulaikyta moteris, kurios sijonas skleidė keistus garsus. Paaiškėjo, kad po juo buvo specialus drabužis, kuris turėjo skyrelius kartu su egzotinėmis žuvimis.

Du šimtai tarantulų

Ciuricho muitinės darbuotojai viename lagamine rado per 200 tarantulų ir kitų egzotiškų vorų. Tiesa nariutakojai jau buvo mirę. Jiems buvo neįmanoma išgyventi skrydžio.

Beždžionėlės

2002-ais metais vyras Los Andžele bandė persigabenti nykštukines beždžionėles. Jis jas slėpė savo apatiniuose…

Kolibriniai paukščiai

Vienas vyras bandė patekti į lėktuvą su dešimt gyvų kolibrių savo apatiniuose.

Pabėgėlis lagamine

Greičiausiai tai vienas įspūdingiausių bandymų nuslėpti kažką lagamine… Gyvą žmogų! Moteris lagamine bandė paslėpti savo vaikiną, kuriam pavyko pabėgti iš kalėjimo.