5 dalykai, kuriuos darei blogai visą gyvenimą

Kiekvieną dieną mes susiduriame su dalykais, kurie atrodo visiškai paprastai, bet mes juos darome blogai.

1. Telefono krovimas

Yra tokių, kurie sako, kad telefoną reikia visiškai iškrauti ir tik tada jį pradėti krauti. Manoma, kad tai padės ilgesniam baterijos tarnavimui. Visgi baterijos tikrai nesilpsta, net jeigu Jūs kraunate jas, kai būna 50 ar daugiau procentų likę. Taigi drąsiai galite krauti bet kuriuo metu.

2. Rankų laikymas ant vairo

Kai lankome vairavimo mokyklą, net ir instruktorius sako, kad rankos turėtų būti ant 2 ir 10 valandos, visgi tai viena pavojingiausių vietų laikyti rankas. Jei skleistųsi oro pagalvė, vairuotojas susilaužytų abi rankas. Ekspertai rekomenduoja rankas laikyti ant 4 ir 8 valandos.

3. Plaukų segtuko naudojimas

Šių segtukų naudojimas turbūt sukelia daugiausiai diskusijų. Visgi lygi pusė turėtų būti viršuje, o banguotoji paslėlpta. Bangelės leidžia geriau sutvirtinti plaukus, tačiau bangelės išorėje atrodo geriau tiesa?

4. Makaronų paruošimas

Daugelis baigę virti makaronus, juos nuplauna su šaltu vandeniu. Tai pats blogiausias dalykas kokį galite padaryti savo vakarienei! Tokiu būdu pašalinama krakmolo danga, kur leidžia geriau susimaišyti su makaronų padažu.

5. Unitazo valymas

Užsimerkite ir pabandykite įsivaizduoti ir prisiminti savo tualeto stūmoklį? Greičiausiai raudonas su medine rankena? Tai ne tualeto stūmoklis. Tualeto stūmokliai yra juodi ir turi tam skirtą formą, kad padėtų atkimšti tualetą.