25 juokingi atvejai, kai žmonės pralaimėjo lažybas ir labai dėl to pasigailėjo

Lažybos visų mūsų gyvenimuose pasitaiko kasdien. Įprasta, kad keli žmonės negali susitarti dėl kažkokio dalyko ir tenka kirsti rankomis. Lažybos nebūtų įdomios, jeigu negautum už jas atlygio ar nebūtum priverstas atlikti užduoties. Štai taip šiems žmonėms “pasisekė“ su lažybomis.

“Aš dirbu reabilitacijos centre. Prieš du mėnesius aš susilažinau su vienu pacientu, kad jei mes pasieksim gydymo pabaigą, aš nusiskusiu. Vakar jis tai padarė, o šiandien aš kūdikio veidu“

“Susiginčijau su savo pusbroliu. Štai rezultatas“

Mano tėtis susilažino su savo mokiniais, kad jie kartu nesugebės išskaityti 1000 minučių. Jie tai padarė, o jis buvo priverstas riedėti mokyklos koridoriumi su triračiu dviračiu.

“Kai susilažine su sese ir ji pralaimi“

Vyriškos lažybos

“2001-ais metais aš susilažinau su savo tėvais, kad negersiu, nerūkysiu ir nevartosiu narkotikų iki 21-erių metų. Už tai buvo numatytas 1500 dolerių atlygis, o nuotraukoje matome ir kontraktą, kurį aš pasirašiau prieš 8 metus. Šiandien man 21-eri“

“Jie susilažino su dėde, kad nugalės jį slėpynėse. Mes patarėme vaikams nesilažinti, o dabar jie niekaip jo neranda“

Aukštosios mokyklos dėstytojas susilažino su studentu, kad jo pažymių vidurkis niekaip nepasieks 9. Jei įvyks kitaip, jis nusidažys plaukus rožine spalva. Taip dabar atrodo 61-erių dėstytojas.

“Susilaužinau su seneliu, kad jis nepašoks ant striptizo stulpo. Spėkite ar laimėjau…“