2016 metų įspūdingiausi kadrai iš viso pasaulio

Kompiuterinis laužas Naujajame Delyje, Indijoje.

Tūkstančiai tikinčiųjų susikaupę maldoje Bangladeše.

Seksualinės prievartos auka, mergina vardu Džess, po skausmingo įvykio  „grįžo“ į vaikystę ir dabar miega vaikiškame manieže, nešioja sauskelnes ir elgiasi kaip mažas vaikas. Jos teigimu, tai jai padeda kovoti su savo trauma.

Marimar Kviroa Fontana iš Kalifornijos darosi makiažą. Visą procesą ji filmuoja,  vėliau jį talpina į YouTube, kur ji turi tūkstančius sekėjų. Marimar gimė su dideliu augliu veide, todėl ji iki šiol vis dar negali kalbėti ar valgyti įprastu būdu. Anksčiau Marimar slėpė savo veidą nuo kitų, bet dabar ji laimingai rodo  jos grožį ir milijonams žiūrovų.

Dailininkas iš Kanados Kalgario Kay Pike kuria nuostabius paveikslus, naudojant tik makiažo priemones ir kūno dažus.

Dreifuojantys burlaiviai ryto aušros metu.

Monika Riley pasiekė įspūdingą svorį – dabar ji sveria  317 kilogramų. Tačiau 27-metų Monika, gyvenanti Fort Verte, Teksase, nebando  numesti svorio. Vietoj to, ji planuoja priaugti daugiau svorio ir tapti storiausia moterimi pasaulyje, pasiekiant 500 kilogramų  svorį. Nuotraukoje – Monika su savo vaikinu, 25-erių metų Sid Riley, kuris ją maitina per piltuvą.

Hamakas, pakabintas medyje, kuris auga vidury ežero, Floridoje, JAV

Ellinor Rozander, savamokslė makiažo meistrė demonstruoja savo talentą kuriant pecialiųjų efektų makiažą.

Linėja Lattanzi pozuoja  savo namuose, kuriuos ji  pavertė kačių prieglauda „Karališkasis namas katėms“,  Parlayer mieste, Kalifornijoje.