16 genialių išradimų, kuriuos savo namuose norėtų turėti kiekvienas

 

Šis elektros kištukas yra ne tik elegantiškas, tačiau ir labai patogus naudoti. Led švieselės žiedo viduje taip pat primena, kad prietaisas yra įjungtas.

Tikrai kiekvienuose namuose būna taip, kad skalbimo metu atsiranda daugiau drabužių, kuriuos reikėtų išskalbti, tačiau įjungus skalbyklę, jos papildyti jau būna neįmanoma. Ši skalbimo mašina su atsidarančiu langeliu durelėse leidžia įmesti skalbinių ir po to, kai skalbimas jau prasidėjęs. Tikras išsigelbėjimas užmaršiems!

Ši kortelė tai ne tik originalus aksesuaras, kuris telpa jūsų piniginėje. Šis elektros lemputės formos daikčiukas šviečia, kada jums to labiausiai reikia.

Visi, kam yra tekę pjaustyti svogūnus žino, kaip sudėtinga gražiai supjaustyti vis išslystantį svogūną. Šis laikiklis padės susmulkinti ne tik svogūną, bet ir kitas daržoves.

 

Šis išmanus ir mažas daviklis yra tai, ko siaubingai reikia žmonėms, kurie viską pameta. Tiesiog reikia prisegti šį mažylį prie raktų ar piniginės ir išmanios programėlės dėka visad juos rasite.

Ši švieselė praverstų tikrai kiekvienam dviratininkui, nes užtikrintų saugumą ne tik jiems patiems, bet ir vairuojantiems automobilius. Šviesos indikatorius ant dviratininko nugaros nušviečia būsimo dviratininko manevro paveikslėlį.

Šis nedidukas citrininis oro drėkintuvas yra ne tik sveikesnei savijautai užtikrinti, bet ir švarai. Garai užtikrina labai lengvą dulkių šalinimą, o drėkintuvą naudoti galite bet kur – namuose, automobilyje ir t.t.