15 vietų žemėje, kur nerekomenduojama lankytis net ir didžiausiems ekstremalams

Mūsų planetoje yra daugybė vietų, kuriose pavojinga būti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kai kuriose vietose dažnai kyla uraganai, kitose nuolat vyksta karas, o trečiose didelis nusikalstamumo lygis. Norime parodyti Jums 15 pavojingiausių vietų žemėje, kuriose geriau nesilankyti…

Sahelio regionas

Šiaurės Afrika

Sahelis – regionas, kuris atskiria Saharos dykumą ir derlingesnes Afrikos vietas. Dėl to, kad žmonės šioje vietoje išnaudojo ribotus vandens išteklius, ji pavirto dykuma. Vien tik per 12 metų, nuo 1972 iki 1984, šiame regione mirė apie 100 000 žmonių nuo sausros.

Keimada Grandė

Brazilija

Ši sala yra įsikūrusi San Paulo miesto pakrantėse, Brazilijoje. Ji žinoma dėl labai didelio nuodingų gyvačių kiekio, tenkančiam vienam kvadratiniui metrui. Šių gyvačių nuodai tokie stiprūs, kad žmonės miršta iš karto. Nenuostabu, kad Brazilijos valdžia uždraudė lankyti šią salą.

Danakilių dykuma

Rytų Afrika

Dykuma yra įsikūrusi Etiopijos Šiaurės Rytuose. Ši dykuma žinoma kaip viena pavojingiausių vietų pasaulyje. Ši vieta garsi savo ugnikalniais ir geizeriais, kurie išskiria nuodingas dujas. Taip pat čia vyrauja didelis karštis, kuris dieną dažnai viršija 50 laipsnių.

Oimiakonas

Rusija

Ši vieta yra pačioje Sibiro širdyje, apie 10 000 km nuo Maskvos. Šis gyvenamas Rusijos kaimas žinomas kaip vieta, kurioje vyrauja žemiausia temperatūra. Būta ir -71,2 laipsnio. Vienoje šalčiausių pasaulio vietų gyvena apie 500 žmonių. Kai šaltas oras, mobilieji telefonai čia paprastai neveikia.

Sirija

Dėl pastovių ginkluotų susirėmimų, Sirija laikoma pačia pavojingiausia šalimi planetoje. Šios šalies gyventojai nuolat gyvena griuvėsiuose, trūksta maisto ir medicinos pagalbos.