15 šokiruojančių nuotraukų iš kalėjimų

Jeigu padarai nusikaltimą – privalai už jį ir atsakyti. Visgi gyvenimas kalėjime gali būti daug baisesnis, nei mes įsivaizduojame. Pasižiūrėkite į šias nuotraukas iš įvairių įkalinimo įstaigų skirtingose pasaulio šalyse.

Ši nuotrauka buvo įkelta į Facebook socialinį tinklą iš Tenesio kalėjimo. Pirma tai reiškia, kad vyras turi nelegalų telefoną, o antra jis nuotraukoje laižo peilį, kuris taip pat yra neleistinas.

Šį anstpaudą galima rasti Pensilvanijos kalėjime ir jis priklauso Alexander Campbell. 1877 metais jis buvo suimtas dėl vagystės ir žmogžudystės. Pasak legendos, prieš egzekuciją uždėjo ranką ant sienos ir kaip kalėjimo darbuotojai besistengtų, niekaip neįmanoma nuvalyti rankos antspaudo.

Šis 10-metis berniukas buvo pasodintas į kalėjimą už tai, kad žiauriai sumušė savo vyresnį brolį. Berniukas teigė, kad vyresnėlis jį ilgą laiką pats skriaudė. Visgi sumušimas buvo pakankama priežastis įkalinti vaiką.

Šis moters-vaiduoklio atvaizdas buvo užfiksuotas garsiajame Alkatraso kalėjime. Tuo metu, kai buvo daroma nuotrauka, tikrai nebuvo jokios moters kameroje.

Perpildytas kalėjimas Turkijoje

Šis Kalifornijos kalėjimas skirtas itin žiauriems nusikaltėliams. Jie visą gyvenimą turi praleisti tokiuose narvuose. Tai yra todėl, kad kalėjimo prižiūrėtojai jaučiasi saugiai tik taip…

Nuotrauka užfiksuota Niujorko kalėjime 1977-ais metais. 2000 kalinių sukilo prieš 30 kalėjimo prižiūrėtojų. Sukilimas buvo stebuklingai nuslopintas, o iš kalėjimo nepabėgo nei vienas kalinys.