15 orgazmo akimirkų, užfiksuotų unikalioje lietuvio fotosesijoje

Albertas Pocejus – fotografas iš Lietuvos, kuris pastaruoju metu sulaukė didelio tarptautinio susidomėjimo dėl savo unikalaus projekto, kuriame jis pristatė kolekciją nuotraukų, kuriose jis užfiksavo moteris, patiriančias… orgazmus.

“Šią idėją susapnavau. Vieną rytą tiesiog pabudau ir supratau, ką noriu nufotografuoti” sakė Albertas. Fotografas užfiksavo moteris labai intymią akimirką – kai jos patiria orgazmą. Tačiau nepagalvokite, kad tai pornografija – Alberto vizija buvo sukurti meniškas, netgi kuklias nuotraukas, kuriose derėtų unikali aplinka ir moterų veido išraiškos.  

Sukurti šią seriją buvo sudėtinga, nes iš pažiūros taip ir neatrodo. Tačiau surasti modelių tokio tipo fotosesijai mūsų konservatyvioje Lietuvėlėje buvo sunku. Laimei, atsirado moterų, pasiryžusių eksperimentui ir foto projektas pavyko.

“Nenorėjau kad projektas būtų banalus ir paprastas, vulgarus. Norėjau perduoti pačius tikriausius jausmus ir emocijas. Nenorėjau pagražinti to, kas yra natūralu. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, kiekvieno orgazmas yra skirtingas. Manau, kad pažvelgti į kitų intymius dalykus turėtų būti įdomu, o šio projekto populiarumas tą ir įrodo”.

1monika

2agne