15 neįtikėtinų filmo „Graži moteris“ faktų, apie kuriuos niekada nepagalvotum

Atrodo, kad šį filmą rodė dar tik vakar, tačiau nuo jo premjeros prabėgo jau 27 metai! Tai bene vienas sėkmingiausių romantinių filmų, kuriame tuo metu vaidino dar nežinoma aktorė Džulija Roberts ir Ričardas Giras. Prabėgus ketvirčiui amžiaus šis filmas vis dar vienas populiariausių tarp įsimylėjėlių. HUMORAS.net komanda surinko Jums 15 faktų apie šį filmą, kurių jis tikrai nežinojote.

1. Nors dabar ir neįmanoma įsivaizduoti kitos aktorės šioje rolėje, bet Vivjeną turėjo vaidinti ne Džulija Roberts. Pradžioje rolė buvo pasiūlyta aktorei Molly Ringwald. Vėliau aktorė labai gailėjosi, kad atsisakė šios rolės.

2. Tuo metu Džulija Roberts buvo visiškai nežinoma aktorė, bet ji buvo vienintelė, kuri sutiko atlikti šį vaidmenį. Vaidmens filme atsisakė ne tik Molly Ringwald, bet ir Vainona Raider, Meg Ryan, Karen Allen, Jennifer Connelly bei Michelle Pfeiffer.

3. Milijonierių Edvardą Liuisą suvaidino Ričardas Giras. Pradžioje vyras atsisakė šio vaidmens, bet vėliau Džulija Roberts parašė jam laišką su prašymu sutikti vaidinti filme.

4. Ši rolė, be Ričardo Giro, taip pat buvo siūloma tokiems aktoriams kaip: Christopher Reeve, Daniel Day-Lewis, Denzel Washington ir Al Pacino.

5. Scenoje kur Vivjena žiūri laidą „I love Lucy“, režisierius specialiai pakuteno aktorės kojas, kad jai pavyktų išgauti tikrą natūralų juoką.