15-metė iš Kinijos tapo žinoma dėl savo keistos figūros

Mada yra nuolat kintantis ir tam tikra prasme keistas dalykas. Vienu momentu žmonėms patinka viena, kitu jau žiūrėk visai priešingai. Ir šie pokyčiai vyksta taip greitai, kad nespėji ir laiku pastebėti. Ypač tokie žaibiški pokyčiai pastebimi moterų grožio pasaulyje. Dar nesenai dalinomės merginomis, kurios savo figūrų dėka uždirba milijonus, dabar norime parodyti Jums dar vieną merginą, kuri tapo labai žinoma dėl savo itin keistos figūros.

Daugelis tiek stebisi, tiek pavydi šiai merginai išvaizdos. Tiesa, mes nelabai suprantame, ką gražaus jie čia mato. Tad įdomu, ką apie tokią „gražią“ figūrą galvojate Jūs?

Merginai yra 15 metų.

Ji sveria apie 20 kg.

Dažnai nuotraukose matyti, jog mergina apsupta prabangos ir daug keliauja, iš ko galime manyti, jog mergina gyvena su pasiturinčiais tėvais.

Kinija garsėja keistus veido bruožus turinčiomis, „Anime“ personažus primenančiomis merginomis. Daugelis vartotojų mano, jog nuotraukos redaguojamos „Photoshop“ pagalba, kitaip jų tikrai neįmanoma paaiškinti.

Daugelis sako, jog ir pagal fizikinius dėsnius, ji negalėtų išlaikyti savo galvos tokiu kūnu, o nuo krūtinės jai jau turėjo sulūžti stuburas.