15 bauginančių nuotraukų, kurioms nerastas paaiškinimas

Myrtleso plantacijos

Ši vieta laikoma viena baisiausių visose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis dvaras matė daug mirčių, ypač smurtinių… Liudininkai sako, kad galima girdėti įvairius garsus, pirštų antspaudus ant veidrodžio… Nuotraukoje vaiduoklis – vergė Chloe, kuri buvo žiauriai nužudyta ir išmesta į Misisipės upę.

Kaubojus

Ši aktoriaus Terry Ike Clanton nuotrauka buvo daryta Arizonoje, 1996 metais. Dešinėje dar galima matyti ir kitą vyrą, nors iš tiesų jo ten nebuvo…

Mirtis nesutrukdė

Godardo eskadrilės, tarnavusios Pirmojo pasaulinio karo metu, grupinė nuotrauka buvo padaryta 1919-aisiais, o pirmą kartą viešai publikuota 1975-aisiais. Keista tai, kad prie viršutinėje eilėje stovinčio lakūno aiškiai matomas vaiduokliškas kito vyro veidas. Pasakojama, kad vaiduoklis yra Fredis Džeksonas, lėktuvų mechanikas, dvi dienas iki fotografavimo žuvęs nuo propelerio. Jį laidojo kaip tik fotografavimo dieną. Eskadrilės nariai lengvai atpažino draugo veidą. Jie nusprendė, kad mirtis F. Džeksonui nesutrukdė įsiamžinti grupinėje nuotraukoje.

Vaiduoklis vestuvėse

Vestuvių fotografas Neil Sandbach jau ruošėsi fotografuoti jaunuosius, bet prieš tai nusprendė padaryti keletą testų. Fotografavo kaimynystėje esantį namą ir pamatė baltą siluetą… Vėliau iš vietinių sužinojo, kad šioje vietoje kartais vaidenasi mažas berniukas su naktiniais.

Baltoji ledi

Ši moteris užfiksuota nuotraukoje teigia, kad šis vaiduoklis už jos išgydė jos visas ligas.