15 bauginančių nuotraukų, kurioms nerastas paaiškinimas

Astronautas antrame plane

1964-ais vyras tiesiog norėjo padaryti savo dukros nuuotrauką. Vėliau jis pamatė, kad už dukros stovi kažkas panašaus į astronautą, nors ten tikrai nieko nebuvo.

Keleivis ant galinės sėdynės

1959-ais metais, Mary Chinnery atvyko aplankyti savo motinos kapą ir dar prieš sėdant į automobilį, nusprendė nufotografuoti savo vyrą sėdintį automobilyje. Vėliau kai nuotrauka buvo išryškinta, moteris pastebėjo, kad kažkas sėdi gale. Pasirodo, jog tai jos mirusi motina.

Vaiduoklis filme

Jei žiūrėsite filmą „Trys vyrai ir kūdikis“, vienoje scenoje galite pamatyti vaiką stovintį už užuolaidos. Visi pradėjo spėlioti, gal tai vaiduoklis? Nes filmas buvo filmuojamas name, kur buvo miręs vaikas prieš keletą metų. Visgi filmo kūrėjai patikino, kad tai tikrai ne vaiduoklis, o susimovęs aktorius Ted Danson, kuris netyčia pakliuvo į kadrą.

Rudoji ledi

Baltos vėlės ant laiptų atvaizdas yra turbūt garsiausia visų laikų vaiduoklio fotografija. Manoma, kad joje užfiksuota ledi Doroti Taunšend, vikonto Čarlzo Taunšendo žmona, gyvenusi Anglijoje apie 1700-uosius. Pagal likusius įrašus Doroti mirė ir buvo palaidota 1726-aisiais, tačiau įtariama, kad laidotuvės tebuvo apgaulė. Vyras įtarė žmonos neištikimybę ir ilgus metus laikė ją uždarytą atokiame namo kampe.