15 atvejų, kai žvaigždės užsidėjo per daug aptemptas timpas

Žvaigždėms irgi patinka patogus gyvenimas, todėl neretai užsideda timpas. Visgi su jomis tikrai persistengė ir reikėjo užsidėti ne tokias aptemptas…

Shia LaBeouf ne kartą įrodė, kad jam nusispjaut, jog aplinkiniai nesupranta jo pasirodymų (turime omeny – ne scenoje). Ir čia vienas tų atvejų. Nesijaudinkit, jei jus glumina aktoriaus apranga. Mums irgi nesuvokiama, kodėl jis pasirinko rožinę spalvą! Žinomas Holivudo aktorius taip pasipuošė eidamas į Jimmy Kimmel pokalbių laidą ir, turbūt, turi tam priežasčių.

Dar viena stiliaus klaida-pernelyg aptemtos ir viską išryškinančio kelnės. Anglakalbiai tai vadina „camel toe“- kupranugario kanopa. Kim Kardashian (kaip ir kitos jos giminaitės) mėgsta mūvėti jogai skirtas kelnes. Tai mūsų nestebina-kartais atrodo, kad seserys visą laiką sportuoja. Tariau šįkart TV šou žvaigždė pamiršo, kad paparaciai niekada nesnaudžia. Nelemta sekundė užfiksuota ir stiliaus klaida neišblės iš atminties.

Norit tikėkit, norit ne, bet į šias kelnes „įpakuotas“ Paris Hilton užpakaliukas. Turime pripažinti, Paris, kaip visada, atrodo nuostabiai, ko nepasakytume apie jos kelnes. Peršviečiamos kelnės šįkart parodo daugiau nei slepia ir žadina smalsumą. Ar Paris sportuoja be apatinių? Ar ji užsiiminėja joga avėdama aukštakulnius? Na, viskas, kas susiję su Paris, neturėtų nustebinti…

O, atrodo Kim Kardashian turi likimo draugę. Anne Hathaway turbūt tikrai susipažinusi su jogos kelnių dėvėjimo ypatumais (juk jos tokios patogios, kad norisi jas nešioti nuo ryto iki vakaro!), bet šįkart ir jai labai aptemptos kelnės iškrėtė kiaulystę. Smagu, kad Anne sportuoja, bet, sutikite, tokia stiliaus klaida atrodo nei šiaip, nei taip.

Puiku, galime sąžiningai pripažinti: Sofia Vergara labai karšta moteris. Tačiau jos apranga-visiškas nesusipratimas. Tamprės, aukštakulniai ir visa kita visai nedera tarpusavyje. Atrodo lyg aktorė užmiršo užsisegti sijoną, o gal jį tiesiog kažkas nuplėšė gatvėje? Mielos moterys, nemūvėkite peršviečiamų tamprių. Patikėkite, iš šono tai tikrai atrodo keistai.