14-metė mergaitė lengvai pakeldavo mamą ir tėtį. Štai kaip ji atrodo po 10 metų

Prieš 15 metų, Ukrainos policija pradėjo labai neįprastą tyrimą. Vaikų tarnyba buvo pasipiktinusi vieno tėvo sportavimo metodais. Jis bandė iš savo dukros padaryti tikrą mutantę ir mergaitė staigiai išpopuliarėjo.

Varvara gimė galiūno Yuri Akulov ir mokytojos Larisos šeimoje. Mergaitės tėvas visą laiką norėjo, jog ši taptų pasaulio čempione. Varvara dar nemokėjo vaikščioti, kai jos tėvas jau buvo pradėjęs ją treniruoti. Prie jos kojų ir rankų būdavo pririšti maišeliai su varžtais, kad mergaitės raumenys stiprėtų.

Kai mergaitei buvo vos 4(!), ji jau dalyvavo svorio kilnojimų varžybose. Pasiekus 8 metus, mergaitė sumušė pasaulio rekordą: ji galėjo iškelti 100 kilogramų štangą!

Nepaisant dukros populiarumo, šeima gyveno labai vargingai. Gyveno mažame bendrabučio kambaryje, o valgydavo pagrinde tik bulves. Užsidirbti daugiau pinigų, šeima pradėjo rengti cirko pasirodymus ir keliavo po visą Ukrainą.

Varvara staigiai tapo žvaigžde. Visi žmonės mokėjo pinigus, kad tik pamatytų kaip ši iškelia savo tėvus.

Policijos tyrimas truko 12 metų, kol ji tuo metu dalyvavo įvairiausiuose konkursuose visame pasaulyje ir mušė rekordus.

Mergaitė užaugo sveika, todėl policijai teko nutraukti tyrimą. Varvarga baigė mokyklą, paskui įstojo į universitetą ir jį baigė su pagyrimu.

Turbūt įdomu, kaip mergina atrodo dabar? Ji neatrodo kaip kultūristė ir niekuo neišsiskiria iš kitų merginų. Taip visiems ir išlieka įdomu: iš kur tokia jėga?

Dabar Varvara nesivaiko šlovės, o ramiai sau dirba fitneso trenere.