12 pačių keisčiausių Nokia telefonų

Visai neseniai Nokia paskelbė, kad išleis savo telefonus su Android operacine sistema. Visgi jie niekuo neišsiskirs iš visų išmaniųjų telefonų. Siūlome prisiminti laikus, kai telefonai nebuvo vienodi kaip du vandens lašai, o Nokia sugebėdavo vis nustebinti.

Nokia 7600

2003-ais metais Nokia išleido 7600, kuris skirtas jaunimui. Jeigu galvojate, kad dėl savo keistos išvaizdos jis buvo nesėkmingas gaminys, Jūs klystate. Pirkėjai šį modelį sutiko labai šiltai ir net gi atsirado daug šio telefono fanų. Pradžioje telefonas kainavo apie 350€.

Nokia 7280

Dar vienas itin išskirtinio dizaino Nokia telefonas. Visi šnekėjo, kad šis prietaisas daugiau aksesuaras, nei telefonas…

Nokia N-gage

Telefonas kartu su nešiojama žaidimų konsole. Išleisdami N-gage Nokia norėjo pasiekti kitą pirkėjų ratą – kompiuterinių žaidimų fanatikus. Aišku normalių žaidimų ant šio telefono nebuvo, bet pagal to meto technologijas buvo visai neblogai.

Nokia 7700

Ne tik telefonas, bet ir tikras lobis visiems verslo žmonėms. Su juo galėjai puikiai atrašinėti el. laiškus, tvarkyti Word, Excel, Powerpoint dokumentus. Dar daugiau Nokia 7700 buvo su liečiamu ekranu, kuris atpažino žmogaus raštą. Šis telefonas būtų buvęs tikras stebuklas… jei tik būtų funkcionavęs kaip turėtų.

Nokia 7710

Po labai nesėkmingos senesnio modelio versijos, Nokia išleido patobulintą versiją. Jie sakė, kad mes vistiek galim sukurti tokį telefoną. Taip kompanija bandė susigrąžinti dalį pinigų, kurie buvo išleisti į plėtrą.

Nokia N93

Žinoma, kad mobilieji telefonai ir jų funkcijos pradžioje išbandomos mažame rate, o tik paskui paleidžiami į didžiąją rinką. Būtent su šiuo modeliu taip ir buvo. Jis turėjo tobulą 3,2 megapikselių kamerą ir daug kitų puikių technologijų, kurios daugiausiai buvo ir susiję su filmavimu ir fotografavimu.