10 nerealių triukų, kurie Jus pavers tikru valymo meistru!

Pagaliau! Tu susiruošei išsišveisti savo namus ir staiga pamatai, kad nėra jokių valymo priemonių… Nesijaudink, HUMORAS.net komanda tau duos keletą patarimų, kad namai ir vėl blizgėtų 🙂 Ir tai bus kur kas pigiau nei valymo priemonės, patikėk!

Degėsio valymas nuo skardų ar puodų

Valgomoji soda ir peroksidas pašalins visus degėsius nuo tavo puodų, keptuvių ar panašių dalykų. Kainuoja minimaliai – rezultatas puikus!

Langų tarpai

Šiek tiek paberkite valgomosios sodos, tada atsargiai užpilkite baltojo acto į tarpus. Ir kai reakcija baigsis, galite išvalyti visus nešvarumus.

Vonia

Sumaišykite actą ir skalbimo miltelius lygiomis dalimis, užpilkite mišinį ant nešvarių vietų ir palikite 10 minučių. Po to viską nuvalykite šepetėliu.

Skalbimo mašina

Skalbimo mašina – vienas dažniausiai naudojamų prietaisų namuose. Norėdami atsikratyti blogo kvapo, įdėkite šiek valgomosios sodos, baltojo distiliuoto acto į mašinos bugną. Ir įjunkite aukštos temperatūros skalbimą. Stebėkitės rezultatais!

Plytelių tarpai

Norėdami, kad plytelių tarpai ir vėl švytėtų baltai naudokite tualeto valikį su balikliu ir kietą šepetį. Jūsų grindys ir vėl blizgės!