10 baisiausių pasaulio vietų, kurių dar nežino turistai

Galbūt Jums trūksta jaudulio? Ar norisi šiek tiek adrenalino? Tada skaitykite toliau.

Norime Jums parodyti pačias baisiausias pasaulio vietas, kurių jūs toli gražu nenorėtumėte aplankyti.

1. Lėlių sala (Meksika)

Pasak legendos, šioje vietoje nuskendo maža mergaitė. Vėliau tėvas rado lėlę, netoli tos vietos, kur mergaitė nuskendo. Apimtas sielvarto, tėvas nusprendė, kad mergaitės siela persikėlė į lėlę ir pakabino ją ant artimiausio medžio.

Po kurio laiko, žuvusios mergaitės tėvas, surinko aplinkui buvusias lėlės, kad jo mergaitei nebūtų nuobodu. Galiausiai vyras paliko šeimą ir apsigyveno šioje prakeiktoje saloje.

Turistai negal čia pralesti nė nakties, nes visur tave stebi lėlės su savo stiklinėmis akimis.

2. Kapucinų katakombos (Palermas, Italija)

Šiose katakambose galima pamatyti 8 000 žmonių palaikus, kruie mirė XVIII ir XIX  amžiuose. Viskas čia atrodo tikrai baugiai…

Čia galima apsilankyti visas dienas, išskyrus sekmadienius. Bet būkite atsargūs ir nepasimeskite. Vieną kartą girtas vyras užmigo katakombose ir atsikėlė tik naktį. Vėliau jis buvo surastas pamišusioje būsenoje ir išvežtas į psichiatrinę ligoninę.

3. Haw Par Villa

Šis parkas yra visiška priešingybė Dinseilendui. Šios siaubingos statulos buvo suprojektuotos, kad mokyti vaikus. Keista švietimo sistema, ane?

Turistams čia įėjimas nemokamas. Tiesa ne visos skulptūros yra baisios, kai kurios visai patrauklios. Galite pasivaikščioti ir tuo pačiu susipažinti su Rytų mitologija.

4. Nagoro – gyvų lėlių kaimas (Japonija)

Ayano Tsukimi kadaise sugalvojo pagaminti savo kaimynų kopijas. Jis sėkmingai įgyvendino savo idėją, o dabar lėles galima sutikti visur: žvejai paplūdimyje, mokiniai klasėse, pagyvenusios poros ant suoliukų. Kaime gyvena 350 lėlių, kai tuo tarpu tikrų gyventojų apie 30.

Jei esate pavargę nuo triukšmingų kaimynų, keliaukite pagyventi į Nagoro. Jums suteikiama pora dienų visiško atsipalaidavimo su ramiais kaimynais. Vienas minusas – kaimynai nelabai gyvi ir baisios išvaizdos.